00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ИНТЕГРАЛЕН МИКС

ИНТЕГРАЛЕН МИКС

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ИНТЕГРАЛЕН МИКС, дозирање 75% + 25% брашно Т- 500.
  Смеса за интегрален пченичен леб.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Мулти Микс
 • профил на компанијата

  Мулти Микс

  • Опис на компанијата:МУЛТИ МИКС ДОО СКОПЈЕ се занимава со производство на адитиви (подобрувачи) за леб и печиво, смеси за специјални видови пекарски производи, смеса за безглутенски леб и друго.
  • Име на контакт лице:Јасна
  • Адреса:ул.104 бр.9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/252980
  • Телефон #:02/2436182
  • Локација на мапа:Прикажи  022436182

  корисничка поддршка