00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Мулти Микс

  • Опис на компанијата:МУЛТИ МИКС ДОО СКОПЈЕ се занимава со производство на адитиви (подобрувачи) за леб и печиво, смеси за специјални видови пекарски производи, смеса за безглутенски леб и друго.
  • Име на контакт лице:Јасна
  • Адреса:ул.104 бр.9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/252980
  • Телефон #:02/2436182
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи10
Член од12 Мар, 2015
Последна промена09:47:38 , 06 Фев, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка