00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кватроформаџи

Кватроформаџи

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:паста, сино сирење, крем сирење, тврдо сирење, чедар, бел сос, зачини
 • Продавач:Бел Пиатто
 • профил на компанијата

  Бел Пиатто

  • Опис на компанијата:БЕЛ ПИАТТО е создаден за уживателите на вкусна храна, италијански специјалитети и традиционални вкусови. Повелете на гурмански залак во БЕЛ ПИАТТО. Уживајте со семејството, пријателите и колегите во нашето разновидно мени и елегантно спакувани вкусови. Buon appetito.
  • Име на контакт лице:Александар Димишков
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:076904095  076904095

  корисничка поддршка