00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Бел Пиатто

  • Опис на компанијата:БЕЛ ПИАТТО е создаден за уживателите на вкусна храна, италијански специјалитети и традиционални вкусови. Повелете на гурмански залак во БЕЛ ПИАТТО. Уживајте со семејството, пријателите и колегите во нашето разновидно мени и елегантно спакувани вкусови. Buon appetito.
  • Име на контакт лице:Александар Димишков
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:076904095

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот50.00%
Број на производи17
Член од16 Фев, 2024
Последна промена09:31:00 , 30 Мај, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка