00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Хидрос

Хидрос

Хидрос Дооел од Скопје постои и работи од 1991 година во областа на хемиската индустрија. Фирмата се занимава со производство, увоз - извоз, трговија и услуги во хемиската индустрија и тоа: • На полето на базна хемија; • Наменска хемија; • Хемиски третман и одржување на водата во базените; • Средства ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:Побарај цена

Рина антифриз

Цена со ДДВ:Побарај цена

pH Минус 10L

Цена со ДДВ:Побарај цена

pH Минус


следна
Страна 1 од 3, вкупно 34 производи


070/287-777

корисничка поддршка