00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ТАПЕТОЛ 150 гр.

ТАПЕТОЛ 150 гр.

Цената е со вклучен ДДВ
60 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:лепак за тапети, хартија и сл.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:РОГ
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  РОГ

  • Опис на компанијата:Производство на градежни материјали за завршни работи во градежништво
  • Име на контакт лице:Оливер
  • Адреса:Македонско Косовска бригада 87
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070328696
  • Телефон #:02/2612 110
  • Факс #:02/2612 110
  • Година на регистрација:1993
  • Локација на мапа:Прикажи  022612110

  корисничка поддршка