00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

РОГ

 • Опис на компанијата:Производство на градежни материјали за завршни работи во градежништво
 • Име на контакт лице:Оливер
 • Адреса:Македонско Косовска бригада 87
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070328696
 • Телефон #:02/2612 110
 • Факс #:02/2612 110
 • Година на регистрација:1993
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Следи1
Број на производи9
Член од23 Мар, 2012
Последна промена09:37:49 , 12 Апр, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка