00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЧЕШМА ЗА САДОПЕР - KAMIRA INOX

ЧЕШМА ЗА САДОПЕР - KAMIRA INOX

Цената е со вклучен ДДВ
2.000 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- производител: FERRO
  - серија: KAMIRA
  - материјал: INOX
  - шифра: BCR4
  - гаранција на тело 5 год, на глава 2 год
  - со 2 црева
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Валвинг
 • Земја на потекло:Полска
 • Гаранција:5 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Валвинг

  • Опис на компанијата:ВАЛВИНГ е фирма која се занимава со увоз, продажба и монтажа на опрема за греење и водовод како и чешми и галантерија за бањи. На пазарот нудиме оптимални решенија а тоа значи добар производ или услуга со прифатлива цена. Со оваа проблематика се занимаваме 15 години, а “задоволен“ муштерија е наша главна цел и мото во работењето.
  • Име на контакт лице:Valving
  • Адреса:Скупи 22/2
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078404757
  • Телефон #:023091100
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.300 ден.

  ЧЕШМА ЗА САДОПЕР - KAMIRO INOX

  Цена со ДДВ:4.350 ден.

  ЧЕШМА ЗА САДОПЕР со 3 црева - RATIO

  Цена со ДДВ:4.300 ден.

  ЧЕШМА ЗА САДОПЕР со 3 црева - LUGIO

  Цена со ДДВ:2.250 ден.

  ЧЕШМА ЗА САДОПЕР - VASTO

  Цена со ДДВ:5.700 ден.

  ЧЕШМА ЗА САДОПЕР - SONATA

  Цена со ДДВ:3.400 ден.

  ЧЕШМА ЗА САДОПЕР - RATIO
  023091100

  корисничка поддршка