00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Валвинг

  • Опис на компанијата:ВАЛВИНГ е фирма која се занимава со увоз, продажба и монтажа на опрема за греење и водовод како и чешми и галантерија за бањи. На пазарот нудиме оптимални решенија а тоа значи добар производ или услуга со прифатлива цена. Со оваа проблематика се занимаваме 15 години, а “задоволен“ муштерија е наша главна цел и мото во работењето.
  • Име на контакт лице:Valving
  • Адреса:Скупи 22/2
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078404757
  • Телефон #:023091100
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Следи1
Број на производи228
Член од16 Јан, 2015
Последна промена11:54:11 , 02 Мај, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка