00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чешма 2001 BOX QS


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Производител: RODI - Португалија

  Финиш: Хром

  Особини:
  ■ Чешма со единечна рачка;
  ■ ECO SAFE – Поседува регулатор со кој се ограничува протокот и степенот на топлина на жешката вода;
  ■ 2 флексибилни црева од нерѓосувачки челик;
  ■ Сито кое не фаќа бигор;
  ■ Ќерамички кертриџ кој го продолжува работниот тек на чешмата.
  #НовоВоСолопром
 • Категорија:Славини и чешми
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Солопром
 • Земја на потекло:Португалија
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:4.750 ден.

  Чешма ECO 800

  Цена со ДДВ:2.750 ден.

  Чешма ECO 900

  Цена со ДДВ:5.500 ден.

  Чешма 0811 LINE MN

  Цена со ДДВ:6.200 ден.

  Чешма 0820 LINE MN

  Цена со ДДВ:3.300 ден.

  Чешма ECO 600

  Цена со ДДВ:10.900 ден.

  Чешма 0807 LINE MN
  022628870

  корисничка поддршка