00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Финска сауна

Финска сауна

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ФИНСКА САУНА димензии: 2,0m x 2,0m x 2,05m
  Финската сауна претставува сува сауна со температура од 80 до 110 *С и влажност на воздухот до 10%Во овие сауни вулканските вулканските камења ја акумулираат топли - ната, а комбинацијата од мирис на дрво и билни ароми даваат неповторливо чуство на релаксација и уживање. Комбинацијата од топол воздух во сауна и нагло ладење на телото преку ладен туш или мраз, силно го стимулираат имунитетот и кардио-васкуларниот систем.
 • Категорија:Сауни
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Трендлине
 • Земја на потекло:Финска
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Трендлине

  • Опис на компанијата:TrendLine е компанија која врши проектирање и изведба на: • Фински сауни • Базени и базенска опрема • Инфрацрвени сауни • Џакузи • Парни бањи и хамами • Хидромасажни кади • Топли релакс лежалки • Опрема за спа центри Основната дејност на фирмата е фокусирана на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема од европски и светски производители, преку нашето искуство, конкурентните цени, гаранцијата на нашите производи и максималната коректност кон желбите и барањата на клиентите. На нашите клиенти им помагаме со совети во врска со саканиот облик и димензии на сауната, базенот, хидромасажната када, парната бања, како и совети околу нивното правилно користење и одржување. Нашите финални производи изработени за нашите клиенти се карактеризираат со нивната естетика, уникатност, фунцкионалност и ценовна ефективност. Нашето работење го овозможиле задоволните клиенти и купувачи преку своите препораки за нашата коректна и брза работа како и коректните цени на опремата за сауни и базени. Додајте му дополнителна вредност на Вашиот дом, градина, хотел, спа центар!
  • Име на контакт лице:www.trendline.com.mk
  • Адреса:бул.Кузман Јосифовски Питу 28 А
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 542548
  • Телефон #:02 2466743
  • Година на регистрација:2006
  • Локација на мапа:Прикажи  022466743

  корисничка поддршка