00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Влезна врата

Влезна врата

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Компанијата Никем работи со пластика на Ролопласт (5 и 6 коморна), Германски GU оков и повеќе видови на стакла.
  Компанијата Никем монтира комарници, венецијанки и ролетни
 • Категорија:ПВЦ столарија , Врати
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Никем
 • профил на компанијата

  Никем

  • Опис на компанијата:Никем е компанија чија основна дејност е производство на PVC столарија и собни врати. Формирана како семејна фирма во 2003 година, со само двајца вработени во мала работилница и скромна комбинација на машини, фирмата успеа низ текот на годините да порасне и да се вклучи како сериозен конкурент на пазарот на производители на PVC и собни врати. За производство на PVC користиме профил од ROLOPLAST (5 коморен и 6 коморен – 3D) и германски GU оков. При изработка на собни врати користиме медијапан од 4мм и 6мм или фурниран медијапан со исти димензии со различни модели по избор на купувачите. Нашата цел е навремена испорака на квалитетно изработена столарија и врати, а тоа резултира со задоволство на нашите купувачи кое секогаш не мотивира во иднина да се трудиме уште повеќе.
  • Име на контакт лице:Николче Милевски
  • Адреса:Ванчо Јаневски 12
  • Поштенски број:7000
  • Град:Битола , Македонија
  • Мобилен #:075437871
  • Телефон #:070395573
  • Година на регистрација:2003
  • Број на вработени:4  070395573

  корисничка поддршка