00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Никем

Никем

Никем е компанија чија основна дејност е производство на PVC столарија и собни врати. Формирана како семејна фирма во 2003 година, со само двајца вработени во мала работилница и скромна комбинација на машини, фирмата успеа низ текот на годините да порасне и да се вклучи како сериозен конкурент на ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:Побарај цена

Собни врати

Цена со ДДВ:Побарај цена

PVC прозор

Цена со ДДВ:Побарај цена

Влезна врата


Страна 1 од 1, вкупно 3 производи


070/287-777

корисничка поддршка