00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

PVC профил за прозорци и врати систем 7500 3D


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:• Нов шест коморен профил за прозорци и врати
  • Систем 7500 mm 3D
  • Три дихтунга
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Ролопласт
 • профил на компанијата

  Ролопласт

  • Опис на компанијата:Фирмата Ролопласт со своите две фабрики во Скопје и Неготино произведува големи количини PVC гранулат со врвен квалитет за потреби на реномирани производители од Македонија и странство. Изработува секакви видови PVC профили за ролетни, ламперии, и секакви придружни делови за нивна монтажа. Започнува со производство на канализациски цевки по најмодерна технологија и цевки од полипропилен за високи притисоци за водоводна и пневматска инсталација. Ролопласт располага со 2 сопствени модерни продажни салони. Се воведува систем за квалитет за сертифицирање по ИСО 9001 И ИСО 14000
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Трница б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2522395; 02/2581166
  • Факс #:02/2581160
  • Локација на мапа:Прикажи  022522395022581166

  корисничка поддршка