00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ролопласт

  • Опис на компанијата:Фирмата Ролопласт со своите две фабрики во Скопје и Неготино произведува големи количини PVC гранулат со врвен квалитет за потреби на реномирани производители од Македонија и странство. Изработува секакви видови PVC профили за ролетни, ламперии, и секакви придружни делови за нивна монтажа. Започнува со производство на канализациски цевки по најмодерна технологија и цевки од полипропилен за високи притисоци за водоводна и пневматска инсталација. Ролопласт располага со 2 сопствени модерни продажни салони. Се воведува систем за квалитет за сертифицирање по ИСО 9001 И ИСО 14000
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Трница б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 2522395
  • Факс #:02/2581160
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи111
Член од04 Апр, 2013
Последна промена00:15:02 , 16 Мај, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка