00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Стандарден прозор


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Стандардни прозори изработени од чамово, борово и разни тропски дрва. Трослојно лепени со дебелина 68/82 мм. Софт профил со заоблени рабови. Термопан стакло 4+16+4 исполнето со аргон, или стакло "четири сезони". Оков за хоризонтално и вертикално отварање. Обоени и лакирано со еколошки бои и лакови. Двоен дихтунг, алуминска окапница. Изведбата е по стандардни и вонстандардни мерки земени на објект.
 • Категорија:Прозорци
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Инен-декор
 • профил на компанијата

  Инен-декор

  • Опис на компанијата:Иннен декор трејд е компанија чија основна дејност е производство на градежна столарија - дрвени врати-собни и влезни,прозори,капаци за прозори,скалила,посебни изведби, по стандардни и вонстандардни мерки земени на објект. Заштитата на дрвото се врши со еколошки бои и лакови, полиуретански лакови или друга заштита во зависност од желбата на нарачателот.
  • Име на контакт лице:Марјана
  • Адреса:Индустриска зона Опаленик - Крушево
  • Поштенски број:7550
  • Град:Крушево , Македонија
  • Мобилен #:070/299 496
  • Телефон #:048/457-090
  • Факс #:048/457091
  • Година на регистрација:1993
  • Локација на мапа:Прикажи  048457090

  корисничка поддршка