00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Инен-декор

 • Опис на компанијата:Иннен декор трејд е компанија чија основна дејност е производство на градежна столарија - дрвени врати-собни и влезни,прозори,капаци за прозори,скалила,посебни изведби, по стандардни и вонстандардни мерки земени на објект. Заштитата на дрвото се врши со еколошки бои и лакови, полиуретански лакови или друга заштита во зависност од желбата на нарачателот.
 • Име на контакт лице:Марјана
 • Адреса:Индустриска зона Опаленик - Крушево
 • Поштенски број:7550
 • Град:Крушево , Македонија
 • Мобилен #:070/299 496
 • Телефон #:048/457-090
 • Факс #:048/457091
 • Година на регистрација:1993
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Број на производи90
Член од29 Мај, 2013
Последна промена12:45:25 , 29 Окт, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка