00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПРЕМИУМ ФИКС Л-15


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:PREMIUM FIX L-15
  Бел лепак за плочки
  Weiß Fliesenkleber

  ПРЕМИУМ Л-15 претставува градежен адхезив произведен од неоргански материи на цементна и калцитна база, без штетни материи, со висок адхезивен и хидрофобен ефект.

  ПРЕМИУМ Л-15 се применува за лепење на глинени и керамички плочи, мозаици од стакло и порцелан, врз ѕидни и подни површини од бетон, малтер, гипс и гипс картон.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Вар Пром Јр
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:15 години
 • Минимална количина за нарачка:40 вреќи
 • профил на компанијата

  Вар Пром Јр

  • Опис на компанијата:Вар Пром Јр е фирма од Тетово која се занимава со ископ и преработка на мермеризиран варовник - Калцит , од сопствениот каменолом , до производство на сите видови фракции кои се користат во градежништвото. Започнувајќи од 2015 година, фирмата започна со производство на фасадни материјали за термичка изолација под брендот ПРЕМИУМ како и производство на декоративни акрилни и минерални производи за градежништво. Контакт: 070 369 308 078 834 058 071 224 694 076 403 970 070 363 388 071 208 100
  • Име на контакт лице:Никола Николовски
  • Адреса:Борис Кидриќ бр.57
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:0038970369308
  • Телефон #:0038944340970
  • Број на вработени:8
  • Локација на мапа:Прикажи  044340970

  корисничка поддршка