00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Вар Пром Јр

  • Опис на компанијата:Вар Пром Јр е фирма од Тетово која се занимава со ископ и преработка на мермеризиран варовник - Калцит , од сопствениот каменолом , до производство на сите видови фракции кои се користат во градежништвото. Започнувајќи од 2015 година, фирмата започна со производство на фасадни материјали за термичка изолација под брендот ПРЕМИУМ како и производство на декоративни акрилни и минерални производи за градежништво. Контакт: 070 369 308 078 834 058 071 224 694 076 403 970 070 363 388 071 208 100
  • Име на контакт лице:Никола Николовски
  • Адреса:Борис Кидриќ бр.57
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:0038970369308
  • Телефон #:0038944340970
  • Број на вработени:8
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи10
Член од09 Јул, 2013
Последна промена16:24:14 , 07 Мар, 2016
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка