00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Огради за скали


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изработка на огради за скали. Телефони за контакт: 078/412318, 078/226899.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Инокс арт дизајн

  • Опис на компанијата:Изработка на: Внатрешен и надворешен ентериер од инокс; Изработка на огради од инокс; Огради за дворни површини; Настрешници со стакло лексан и др.; Балконски огради; Огради за скали; Ракофати; Изработка на предмети од инокс; Трпезариски маси; Лустери до кристали; Клуб маси; Рамки за слики и огледала; Корнизи за завеси; Фонтани. Телефони за контакт: 078/412318, 078/226899
  • Име на контакт лице:Ванчо
  • Адреса:Скупи 20
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078 412318
  • Телефон #:078 287907
  • Локација на мапа:Прикажи  078287907

  корисничка поддршка