00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Инокс арт дизајн

  • Опис на компанијата:Изработка на: Внатрешен и надворешен ентериер од инокс; Изработка на огради од инокс; Огради за дворни површини; Настрешници со стакло лексан и др.; Балконски огради; Огради за скали; Ракофати; Изработка на предмети од инокс; Трпезариски маси; Лустери до кристали; Клуб маси; Рамки за слики и огледала; Корнизи за завеси; Фонтани. Телефони за контакт: 078/412318, 078/226899
  • Име на контакт лице:Ванчо
  • Адреса:Скупи 20
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078 412318
  • Телефон #:078 287907
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи10
Член од16 Јун, 2015
Последна промена09:01:03 , 18 Апр, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка