00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Изработка на сталаг за вино и чаши


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изработка на сталаг за вино и чаши.
  Изработени од дрво- Бука, заштитени со еколошко масло.
 • Продавач:Сложни Браќа
 • профил на компанијата

  Сложни Браќа

  • Опис на компанијата:Столарска работилница „ Сложни Браќа“ има долгогодишно искуство во столарството. Столарската дејност се негува веќе три генерации, со што претставува семен бизнис и наследство. Ни претставува вистинска одговорност за да ги задоволиме нашите клиенти, со што докажуваме врвен квалитет на изработка и материјали. Столарската работилница се занимава со следните дејности: изработка и монтажа на собни врати, скалила од масивно дрво, лајсни за паркет, трпезариски и клуб маси од масивно дрво, парапетни даски, даски за сервирање со уникатен дизајн и други уникатни работи од масивно дрво. Најкористен материјал во оваа работилница е масивното дрво, кое како материјал располага со високо квалитетни својства. Најчесто користени дрвни видови се: бука, чам, јасен, даб, орев, костен, цреша, багрен и брест.
  • Име на контакт лице:Сложни Браќа
  • Адреса:ул.71 бр.2-а
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 913118
  • Телефон #:078 377924  078377924

  корисничка поддршка