00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Сложни Браќа

  • Опис на компанијата:Столарска работилница „ Сложни Браќа“ има долгогодишно искуство во столарството. Столарската дејност се негува веќе три генерации, со што претставува семен бизнис и наследство. Ни претставува вистинска одговорност за да ги задоволиме нашите клиенти, со што докажуваме врвен квалитет на изработка и материјали. Столарската работилница се занимава со следните дејности: изработка и монтажа на собни врати, скалила од масивно дрво, лајсни за паркет, трпезариски и клуб маси од масивно дрво, парапетни даски, даски за сервирање со уникатен дизајн и други уникатни работи од масивно дрво. Најкористен материјал во оваа работилница е масивното дрво, кое како материјал располага со високо квалитетни својства. Најчесто користени дрвни видови се: бука, чам, јасен, даб, орев, костен, цреша, багрен и брест.
  • Име на контакт лице:Сложни Браќа
  • Адреса:ул.71 бр.2-а
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 913118
  • Телефон #:078 377924

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи11
Член од12 Апр, 2021
Последна промена13:47:00 , 06 Мај, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка