00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar SWT 100

Holzstar SWT 100

Цената е со вклучен ДДВ
7.750 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Работна маса со стеги
  Држач кој се применува за кројачи и други машини
  Технички спецификации:
  Maксимална носивост: 100 kg
  Минимална висина: 770 mm
  Максимална висина: 1070 mm
  Агол на заскосување: 0/25/45/80 °
  Затворена длабочина на масата: 284 mm
  Oтворена длабочина на масата: 485 mm
  Димензии:
  Должина на склопена работна површина: 950 mm
  Ширина на склопена работна површина: 570 mm
  Висина на склопена работна површина: 250 mm
  Должина/Ширина/Висина на работната маса: 600/580/770 mm

  drzhachi-masi
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.410 ден.

  Holzstar TAB 1300
  022650251

  корисничка поддршка