00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мијалник PIO REDONDO

Мијалник PIO REDONDO

Цената е со вклучен ДДВ
3.260 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вградлив мијалник од полиран ростфрај и димензии (мм): Фи 510х175. Се вградува во елемент со минимална широчина од 600 мм.
 • Продавач:Солопром
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:4.080 ден.

  Мијалник PIO BAR

  33%заштеда
  Цена со ДДВ:32.111 ден. 21.500 ден.

  Мијалник BOX LINE 100 FLAT

  Цена со ДДВ:21.000 ден.

  Мијалник BOX LINE 46

  Цена со ДДВ:4.480 ден.

  Мијалник PIO MITHUS

  Цена со ДДВ:7.780 ден.

  Мијалник OKIO 80 FLAT

  Цена со ДДВ:19.450 ден.

  Мијалник BIG ONE
  022628870

  корисничка поддршка