00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мермер и Гранит Ever Green

Мермер и Гранит Ever Green

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Главната дејност на Delta Stone е снабдување, обработка и производство на гранитни и мермерни производи. Нудиме ниски цени, најдобар квалитет и најдобра и најбрза услуга за сите наши клиенти.
 • Категорија:Мермер и гранит
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Делта Стоне
 • профил на компанијата

  Делта Стоне

  • Опис на компанијата:Нашето присуство на пазарот е од 2006 година и главната цел е снабдување, обработка и производство на гранитни и мермерни производи, како скали, патоси, фасади, клупици, кујни, купатила, споменици, фонтани итн. Фирмата е сместена на стариот пат Прилеп - Битола на 1км од Прилеп во комплексот стара фабрика партизанка Прилеп. Долгогодишно присуство на пазарот е резултат на професионалното работење, ниските цени, најдобриот квалитет и најдобра и најбрза услуга што ја нудиме на сите наши клиенти.
  • Име на контакт лице:Владо
  • Адреса:Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:7500
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:070317700
  • Факс #:070427024
  • Локација на мапа:Прикажи  070317700

  корисничка поддршка