00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Трака за изолација Bauder KARAT


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Bauder KARAT PV 200 - Високо квалитетна полимер битуменска заварна трака за изолација
  Карактеристики:
  -Должина: 5м
  -Ширина: 1м
  -Дебелина: 5.2мм
  -Флексибилност: -40 C'
  -Отпорност: + 150 C'
 • Продавач:Б-Роофинг
 • профил на компанијата

  Б-Роофинг

  • Опис на компанијата:Б-Роофинг е компанија која е застапник за познатата фирма БАУДЕР од Германија, водечкиот меѓународен производител на градежни материјали. Ние ги обезбедуваме градбите со: - хидроизолациони мембрани за да бидат термички ефикасни, - фотонапонски инсталации за производство на обновливи извори на енергија, како и - зелени покриви за поддршка на животната средина и да се создаде подобар живот и работни места за луѓето. Клиентите не одбираат нас, поради начинот на кој го работиме секој проект поединечно, заедно со нашите клиенти за реализација на најдобрите решенија за градбите.
  • Име на контакт лице:Б-Роофинг
  • Адреса:с.Долно Палчиште
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:071 205145
  • Телефон #:071205210
  • Локација на мапа:Прикажи  071205210

  корисничка поддршка