00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Б-Роофинг

  • Опис на компанијата:Б-Роофинг е компанија која е застапник за познатата фирма БАУДЕР од Германија, водечкиот меѓународен производител на градежни материјали. Ние ги обезбедуваме градбите со: - хидроизолациони мембрани за да бидат термички ефикасни, - фотонапонски инсталации за производство на обновливи извори на енергија, како и - зелени покриви за поддршка на животната средина и да се создаде подобар живот и работни места за луѓето. Клиентите не одбираат нас, поради начинот на кој го работиме секој проект поединечно, заедно со нашите клиенти за реализација на најдобрите решенија за градбите.
  • Име на контакт лице:Б-Роофинг
  • Адреса:с.Долно Палчиште
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:071 205145
  • Телефон #:071205210
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи9
Член од08 Мар, 2017
Последна промена14:53:05 , 16 Окт, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка