00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Подна стапка (облога) Water horse 60х90 Црна/Black


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Граничниците за задржување на водата на Water-Horse може да задржат до 4,5 литри вода по квардатен метар и заедно со специјалниот “вафла” дизајн ја чисти нечистотијата од чевлите и гарантира одлична отпорност на пролизгување. Површината на Water-Horse е 100% полипропилен и затоа се издржливи на избледување и гниење. Дополнителната тежина на подната стапка исто така значи дека ќе остане стабилна дури и во ветровити услови на отворено.

  Грбот (позадината) на подната стапка е 100% нитрилна гума за да се осигура дека стапката лежи рамно и сигурно на подот, отпорна е на лизгање, а гумените граници не се свиткуваат од ладното време. Рабовите на патосникот ја намалуваат опасноста од сопнување и флексибилноста на гумата осигурува дека рабовите нема да се оштетат . Ова резултира со висока издржливост и ви обезбедува трајни перформанси и
 • Достапност:Онлајн
 • Продавач:Глобал Сервис
 • Земја на потекло:Полска
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Глобал Сервис

  • Опис на компанијата:ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.
  • Име на контакт лице:Митко Ангелков
  • Адреса:ул.Кирил и Методиј 9
  • Поштенски број:1440
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:075769505
  • Телефон #:075769505
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:3
  • Локација на мапа:Прикажи  075769505

  корисничка поддршка