00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Подна стапка (облога) Монотоне сина/ Monotone blue85х150


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Внатрешните простории и корпоративниот декор со оваа стапка обебедуваат најчиста боја. Стапките Монотон ќе комплиментира во просторот каде што чистотата и стилот се важни.

  Развиена за да се спротивстави на најтешките барања во фреквентните простории. Текстурата на површината ја отстранува нечистотијата и влагата од обувките и ја задржува меѓу влакната.

  Комбинирајте ја оваа извонредна функционалност со поддршка од нитрилна гума која е отпорна на лизгање. Монотон стапката е меѓу лидеритево професионалните влезни стапки.

  Зошто да изберете Монотон?

  Чисто изразени бои
  Контрола на прашина, нечистотија и влага
  Екстремно издржлива
  100% Гумена подлога отпорна на лизгање
 • Достапност:Онлајн
 • Продавач:Глобал Сервис
 • Земја на потекло:Полска
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Глобал Сервис

  • Опис на компанијата:ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.
  • Име на контакт лице:Митко Ангелков
  • Адреса:ул.Кирил и Методиј 9
  • Поштенски број:1440
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:075769505
  • Телефон #:075769505
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:3
  • Локација на мапа:Прикажи  075769505

  корисничка поддршка