00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Подна стапка (облога) Iron-Horse XL Црна/Ebony 85х120


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Високо апсорпциони подни стапки направени со високо апсорпциони својства за тешки високофреквентни места. Бришачи со високи перформанси. Со повисоки влакна оваа подна стапка има зголемена способност да ги улови нечистотијата и влагата што го прави погоден за високо фреквентни области како влезови.

  Зошто да изберете IRON-HORSE XL?

  Извонредни перформанси за нечистотија и влага
  Отпорен на лизгање
  EN 13501-1 тестирани
  Без ПВЦ
  Апсорпција на нечистотија 1000g/m2
  Апсорпција на влага 4-5l/m2
 • Достапност:Онлајн
 • Продавач:Глобал Сервис
 • Земја на потекло:Полска
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Глобал Сервис

  • Опис на компанијата:ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.
  • Име на контакт лице:Митко Ангелков
  • Адреса:ул.Кирил и Методиј 9
  • Поштенски број:1440
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:075769505
  • Телефон #:075769505
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:3
  • Локација на мапа:Прикажи  075769505

  корисничка поддршка