00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пластифициран лим

Пластифициран лим

Цената е со вклучен ДДВ
220 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изработка на пластифициран лим на најсовремени линии и апканти. Повеќе профилации за покривање на кровови (покриви) сертифицирани од МФС за издржливост и носивост. Избор на повеќе бои и изработка по Ваша мерка. ВРВЕН КВАЛИТЕТ И НАЈДОБРА ЦЕНА!!!
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Кобра Т
 • профил на компанијата

  Кобра Т

  • Опис на компанијата:Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др. 02/2700-801 075/220-289 Limot od Kobra e zasteda dobra. POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA! https://www.facebook.com/kobra.lim?fref=ts
  • Име на контакт лице:Марјан
  • Адреса:Борис Трајковски 119, Пинтија (Првомајска 95)
  • Поштенски број:1050
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 484353
  • Телефон #:02 2700801
  • Факс #:02 2780403
  • Година на регистрација:1991
  • Локација на мапа:Прикажи  022700801

  корисничка поддршка