00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кобра Т

 • Опис на компанијата:Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др. 02/2700-801 075/220-289 Limot od Kobra e zasteda dobra. POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA! https://www.facebook.com/kobra.lim?fref=ts
 • Име на контакт лице:Марјан
 • Адреса:Борис Трајковски 119, Пинтија (Првомајска 95)
 • Поштенски број:1050
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:075 484353
 • Телефон #:02 2700801
 • Факс #:02 2780403
 • Година на регистрација:1991
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи14
Член од02 Мај, 2013
Последна промена11:36:39 , 03 Апр, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка