00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Plastificiran lim keramida

Plastificiran lim keramida

Цената е со вклучен ДДВ
260 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Plastificiran lim keramida cena OD 260 den/m2 POKRIVNO.
  Gotovi tabli na lager, boja: RAL 3009 (trula visna)
  OGRANICENI KOLICINI!!!

  24 ГОДИНИ со ВАС!!!
  Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои.Изработка и на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
  02/2700-801
  075/220-289
  POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA
  YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
  Facebook: https://www.facebook.com/kobra.lim/
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Кобра Т
 • профил на компанијата

  Кобра Т

  • Опис на компанијата:Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др. 02/2700-801 075/220-289 Limot od Kobra e zasteda dobra. POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA! https://www.facebook.com/kobra.lim?fref=ts
  • Име на контакт лице:Марјан
  • Адреса:Борис Трајковски 119, Пинтија (Првомајска 95)
  • Поштенски број:1050
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 484353
  • Телефон #:02 2700801
  • Факс #:02 2780403
  • Година на регистрација:1991
  • Локација на мапа:Прикажи  022700801

  корисничка поддршка