00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Лим во вид на керамида


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Лим во вид на керамида
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Брусник
 • профил на компанијата

  Брусник

  • Опис на компанијата:БРУСНИК Е КОМПАНИЈА КОЈА ДАТИРА ОД 1969 ГОДИНА И СЕ ЗАНИМАВА СО ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА ГРАДЕЖНА ЛИМАРИЈА.ФАБРИКАТА Е ОПРЕМЕНА СО НАЈСОВРЕМЕНИ МАШИНИ ЗА ПРОФИЛИРАЊЕ НА ЛИМ .......WWW.BRUSNIKLIM.COM.MK
  • Име на контакт лице:Кире
  • Адреса:ДОВЛЕЏИК ББ (БИЛБИЛ КАМЕН)
  • Поштенски број:7000 БИТОЛА
  • Град:Битола , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 207 599
  • Телефон #:00 389 47 230 893
  • Факс #:00 389 47 238 217
  • Година на регистрација:1969
  • Број на вработени:15
  • Годишна продажба:150000
  • Процент на извоз:1000000
  • Локација на мапа:Прикажи  047230893

  корисничка поддршка