00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

kitovi za mermer, travetrin ,granit i slicno

kitovi za mermer, travetrin ,granit i slicno

Цената е со вклучен ДДВ
1.073 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:MASTICE 2000 sluzi za polponuvanje na dupcinja i neravnini na travertin,za lepenje na parcinja od mermer, granit i slicno, go imame vo povece boi vo zavisnost od osnovata koja ni treba da ja tretirame. inaku na mestata kade sto se vrsi intervencija skoro e nezabelezitelen
 • Достапност:По нарачка
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:7 години
 • профил на компанијата

  Елта инженеринг

  • Опис на компанијата:Елта Инженеринг проектира, изведува, опремува и одржува. Одржување на висок сјај на подови од мермер и гранит. ( хотел Александар Палас, Америчка Амбасада, Гробишта Бутел- капели, и други објекти. Вршиме бесплатна обука за одржување на високиот сјај од наша страна за Вашите вработени со производите на bellinzoni и 3М
  • Име на контакт лице:Снежана Поповска
  • Адреса:Мишко Михајловски 3-а лок.2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022784238
  • Факс #:022784238
  • Локација на мапа:Прикажи  022784238

  корисничка поддршка