00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Елта инженеринг

  • Опис на компанијата:Елта Инженеринг проектира, изведува, опремува и одржува. Одржување на висок сјај на подови од мермер и гранит. ( хотел Александар Палас, Америчка Амбасада, Гробишта Бутел- капели, и други објекти. Вршиме бесплатна обука за одржување на високиот сјај од наша страна за Вашите вработени со производите на bellinzoni и 3М
  • Име на контакт лице:Снежана Поповска
  • Адреса:Мишко Михајловски 3-а лок.2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022784238
  • Факс #:022784238
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Следи1
Број на производи6
Член од03 Јул, 2012
Последна промена13:56:08 , 11 Јул, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка