00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПРЕМИУМ ДЕКОР

ПРЕМИУМ ДЕКОР

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ПРЕМИУМ ДЕКОР
  (kulir plast)
  Акрилен декоративен малтер од колор калцитен гранулат, наменет за трајна заштита на фасадни и внатрешни површини, постојан на надворешни влијанија.

  Пакување: пластична амбалажа од 25кг
  Боја: по избор од PREMIUM DECOR каталог (24 комбинации)
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Вар Пром Јр
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:Доживотна
 • Минимална количина за нарачка:4 канти
 • профил на компанијата

  Вар Пром Јр

  • Опис на компанијата:Вар Пром Јр е фирма од Тетово која се занимава со ископ и преработка на мермеризиран варовник - Калцит , од сопствениот каменолом , до производство на сите видови фракции кои се користат во градежништвото. Започнувајќи од 2015 година, фирмата започна со производство на фасадни материјали за термичка изолација под брендот ПРЕМИУМ како и производство на декоративни акрилни и минерални производи за градежништво. Контакт: 070 369 308 078 834 058 071 224 694 076 403 970 070 363 388 071 208 100
  • Име на контакт лице:Никола Николовски
  • Адреса:Борис Кидриќ бр.57
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:0038970369308
  • Телефон #:0038944340970
  • Број на вработени:8
  • Локација на мапа:Прикажи  044340970

  корисничка поддршка