00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

DEMIT фасада - изведба

DEMIT фасада - изведба

Цената е со вклучен ДДВ
1.100 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ЦЕНА ПО МЕТАР КВАДРАТЕН. Буларт Констракшн врши изведба на DEMIT термофасади. Со оваа термоизолација значително се заштедува на потрошувачка на топлинска енергија и се подобрува изолацијата на објектот. Составена е од стиропор со дебелина од 8cm (може да варира по договор) и се завршува со акрилни малтери.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Буларт Констракшн

  • Опис на компанијата:Bulart Construction : Проектира и Изработува монтажни куќи, куќи, викендички, објекти за ресторани, мотели како и најразлични помали објекти - Доградба на објекти и постоечки објекти - Дрвени врати, настрешници и градежна столарија - Изработува дрвени летниковци и решенија за опремување на Вашите дворови - Изработка на дрвени скали, внатрешни скали. - Изведба на фасади, - Внатрешно уредување -гипс картон Производите се изработуваат според желбите и потребите на купувачот, во најразлични форми, димензии и количини.
  • Име на контакт лице:Зоран
  • Адреса:Никола Киров-Мајски 5-а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/340315
  • Телефон #:022555719
  • Локација на мапа:Прикажи  022555719

  корисничка поддршка