00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Буларт Констракшн

  • Опис на компанијата:Bulart Construction : Проектира и Изработува монтажни куќи, куќи, викендички, објекти за ресторани, мотели како и најразлични помали објекти - Доградба на објекти и постоечки објекти - Дрвени врати, настрешници и градежна столарија - Изработува дрвени летниковци и решенија за опремување на Вашите дворови - Изработка на дрвени скали, внатрешни скали. - Изведба на фасади, - Внатрешно уредување -гипс картон Производите се изработуваат според желбите и потребите на купувачот, во најразлични форми, димензии и количини.
  • Име на контакт лице:Зоран
  • Адреса:Никола Киров-Мајски 5-а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/340315
  • Телефон #:022555719
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи36
Член од18 Јул, 2013
Последна промена11:39:33 , 02 Јун, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка