00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Filcevi za cistenje i poliranje - ,,3M,, - Usa f 330mm,f 355m f 432mm, f 460mm,f 505mm i f 530


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Visikoprofesionalni filcevi za cistenje i poliranje na cvrsti podovi,mermer, plocka, pvc,parket i.t.d. spored bojata e i nivnta namena: crniot e prva raka i se upotrebuva za prvicno cistenje,potoa ide kafeniot, zelen,plaviot, crveniot i so beliot se zavrsuva postapkata.
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:САД
 • Минимална количина за нарачка:1 edna kutija ili 5 kom
 • профил на компанијата

  Елта инженеринг

  • Опис на компанијата:Елта Инженеринг проектира, изведува, опремува и одржува. Одржување на висок сјај на подови од мермер и гранит. ( хотел Александар Палас, Америчка Амбасада, Гробишта Бутел- капели, и други објекти. Вршиме бесплатна обука за одржување на високиот сјај од наша страна за Вашите вработени со производите на bellinzoni и 3М
  • Име на контакт лице:Снежана Поповска
  • Адреса:Мишко Михајловски 3-а лок.2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022784238
  • Факс #:022784238
  • Локација на мапа:Прикажи  022784238

  корисничка поддршка