00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Музичка фонтана

Музичка фонтана

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Над 15 години АДМИРАЛ се бави со дизајн ,изведба и одржување на фонтани, градски, анимациони и музички фонтани, пливачки и забавни базени и спа центри Нашите клиенти се задоволни со нашето високо ниво на професионализам, стил и квалитет на изработка, брз одговор на сите предизвици, цесноста и уникатниот дизајн. Нашите производи се направени од висококвалитетен росфрај челик, компактни, долготрајни и единствени. Нашиот тим е високо-обучен, ефикасен и професионален и секогасш ги почитува зададените крајни рокови за изведба. Компанијата има свој погон за изработка на млазници и подводни рефлектори. Имаме конструирано и пуштено во експлоатација повеќе од 1000 објекти на јавни површини, Општини, трговски центри, Државни институции, хотели...
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Адмирал
 • профил на компанијата

  Адмирал

  • Опис на компанијата:Почитувани клиенти и партнери Ви ја претставуваме нашата компанија-АДМИРАЛ дооел Над 15 години фирмата се бави со дизајн ,изведба и одржување на фонтани,градски&анимациони и музички фонтани,пливачки и забавни базени и спа центри Нашите клиенти се задоволни со нашето високо ниво на професионализам,стил и квалитет на изработка,брз одговор на сите предизвици,цесноста и уникатниот дизајн Нашите производи се направени од висококвалитетен росфрај челик,компактни,долготрајни и единствени Нашиот тим е високо-обучен,ефикасен и професионален и секогасш ги почитува зададените крајни рокови за изведба Компанијата има свој погон за изработка на млазници и подводни рефлектори Имаме конструирано и пуштено во експлоатација повеќе од 1000 објекти на јавни површини,Општини,трговски центри, Државни институции,хотели... Учествувавме и на Water Expo во Сарагоса,Шпанија животот започнува со вода-живејте го Срдечно Ваш АДМИРАЛ
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:бул.АСНОМ 68 лок.7 (АВНОЈ)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02)2462802
  • Факс #:2464566
  • Локација на мапа:Прикажи  022462802

  корисничка поддршка