00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Адмирал

  • Опис на компанијата:Почитувани клиенти и партнери Ви ја претставуваме нашата компанија-АДМИРАЛ дооел Над 15 години фирмата се бави со дизајн ,изведба и одржување на фонтани,градски&анимациони и музички фонтани,пливачки и забавни базени и спа центри Нашите клиенти се задоволни со нашето високо ниво на професионализам,стил и квалитет на изработка,брз одговор на сите предизвици,цесноста и уникатниот дизајн Нашите производи се направени од висококвалитетен росфрај челик,компактни,долготрајни и единствени Нашиот тим е високо-обучен,ефикасен и професионален и секогасш ги почитува зададените крајни рокови за изведба Компанијата има свој погон за изработка на млазници и подводни рефлектори Имаме конструирано и пуштено во експлоатација повеќе од 1000 објекти на јавни површини,Општини,трговски центри, Државни институции,хотели... Учествувавме и на Water Expo во Сарагоса,Шпанија животот започнува со вода-живејте го Срдечно Ваш АДМИРАЛ
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:бул.АСНОМ 68 лок.7 (АВНОЈ)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02)2462802
  • Факс #:2464566
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи43
Член од12 Дек, 2012
Последна промена13:33:56 , 20 Фев, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка