00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Бина и рампа

Бина и рампа

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Iznajmuvanje na bini i aluminiumski konstrukcii (Litec) za promocii, festivali, koncerti, konferencii... www.kls.com.mk +389 78 25 77 34
 • Продавач:КЛС
 • профил на компанијата

  КЛС

  • Опис на компанијата:KLS Events Компанијата КЛС, веќе 20 години се занимава со изнајмување на аудио визуелна опрема а во последните 10 години и со комплетна организација на секаков вид на настани во и надвор од Македонија. Опрема за изнајмување: -Iznajmuvanje na proektpri proekcioni platna - Iznajmuvanje na Led screen 2.6mm - Iznajmuvanje na ozvucuvanje -Iznaujmuvanje na televizori i laptopi - iznajmuvanje na proektpri za 3d mapping - Iznajmuvanje na shatori -Изнајмување на проектори и проекциони платна - Изнајмување на LED SCREEN 2.6mm - Изнајумвање на озвучување Мал звучен систем (HK Elements, HK actor) Голем звучен систем(концертен) MEYER SOUND - Изнајмување на Телевизори 42inc (Smart TV / количина 40) - Изнајмување на Осветлување за секаков вид на прослави - Изнајмување на проектори за 3Д мапирање на објекти - Изнајмување на бина (200m2) - Изнајмување на шатори мали 36м2, големи 96м2 За повеќе информации : www.kls.com.mk +38978257734
  • Име на контакт лице:KLS Events
  • Адреса:Karpos 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+ 389 78 25 77 34
  • Телефон #:(02) 3079717
  • Факс #:(02) 3079717
  • Локација на мапа:Прикажи  023079717

  корисничка поддршка