00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Inox флексибилна цевка Ф200

Inox флексибилна цевка Ф200

Цената е со вклучен ДДВ
3.708 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Прохромски (иноксни) флексибилни цевки, се користат за приклучување на грејни тела во оџаци.
  Пречник: 200mm
  Должина: 2m'
 • Достапност:Онлајн
 • Продавач:Агенс+ Камини
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Гаранција:10 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Агенс+ Камини

  • Опис на компанијата:Агенс+ е водечка компанија во регионот за продажба, дизајн и изведба на камини и оџаци. Благодареjќи на тесно специјализираното поле во кое работиме, успеавме да постигнеме високи успеси како во поглед на дизајнот така и квалитетот. Ве покануваме да ги прегледате нашите содржини со надеж дека и Вие ќе имате прекрасен камин кој ќе плени со својот уникатен изглед и извонредна ефикасност и практичност.
  • Име на контакт лице:Андреја Додов
  • Адреса:Ул. 808 Бр2, Населба Автокоманда
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 332265
  • Телефон #:02 2467924
  • Факс #:02 2467924
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:6
  • Годишна продажба:12000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка