00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пумпна група Tieme - Италија


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Циркулациона група Tieme - Италија која е составена од сигурносен вентил, четири топчести вентили на два има термометри кои ја проверуваат испорачаната и вратената температура, манометар, неповратен вентил, две котелски славини, пумпа Grundfos специјална за солар, мерач на проток, механички вентил за испуштање на воздух. Сето тоа е ставено во специјално изолирана кутија на која има и место за поставување на контролерот.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Енерго Солар
 • профил на компанијата

  Енерго Солар

  • Опис на компанијата:ЕНЕРГО СОЛАР - Тетово е специјализирана фирма за производство, инсталација и продажба на Соларни Системи и Централно греење.
  • Име на контакт лице:Драгољуб
  • Адреса:Иво Лола Рибар 213
  • Поштенски број:1220
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:078/224552
  • Телефон #:044339975
  • Локација на мапа:Прикажи  044339975

  корисничка поддршка