00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Инвертер агрегат за струја 7,5kW

20%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Агрегат за струја - инвертер.
  Електрична енергија со највисок квалитет и униформни карактристики, без падови и врвови.
  Монофазен со моќност од 7,5kw.
  Лесно пренослив- на тркала со рачка.
  Тежина: 101kg.
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Семакс Кончар Електродизелагрегати

  • Опис на компанијата:Семакс Кончар Скопје постои од 1993 година и потекнува од фабриката „Раде Кончар“ - Скопје каде што уште од 1980 година, работи континуирано на поправка и сервисирање на електро-дизел агрегати во и надвор од земјата. Покрај сервисирање и редовно одржување, вршиме изнајмување на агрегати од 5-1000кVA. Опремени сме со мобилни агрегати на тркалата и возила со дигалка или рампа за брза испорака на агрегати. Ексклузивни застапници сме за фабриката за агрегати Енерџи од Италија и претставници сме на фабриката Матиса ММ од Словенија и Фого од Полска . Исто така сме овластен сервсис за ФГ Вилсон од Ирска и Технолинк од Србија. Вршиме продажба, производство, сервисирање и на мали агрегати до 5kw.
  • Име на контакт лице:Ана
  • Адреса:Гаврил Константиновиќ 27-б
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070277992
  • Телефон #:+38922446330
  • Факс #:+38922446330
  • Локација на мапа:Прикажи  022446330

  корисничка поддршка