00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Будилник со часовник - JBL® ON TIME 200P за iPod и iPhone


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:JBL On Time 200P loudspeaker dock and clock radio is a revolution in time travel for the iPod† and the iPhone†. Imagine waking up to your favorite song stored on your iPod or iPhone. No more buzzer or bad radio reception. The JBL On Time 200P system is a compact, high-performance time machine and sound center. Connected to your new-generation iPod, iPhone or MP3 player or other music source, the JBL On Time 200P system produces clean, powerful sound while providing timekeeping, alarm and radio features.
 • Продавач:Коди
 • профил на компанијата

  Коди

  • Опис на компанијата:Уште од нашите почетоци во 1995 година КОДИ се издвои како лидер во областа на аудио и видео технологиите во Македонија. Веруваме дека клиентот може најдобро да го одбере вистинскиот производ кога има можност да слушне и види различни решенија во секојдневна околина. Производите што ги нудиме се внимателно одбрани и имаат одличен однос квалитет/цена. Директни и единствени дистрибутери за Македонија сме за следните брендови - Marantz, Denon, Harman/Kardon, Yamaha, Rotel, Bowers &Wilkins, JBL, Infinity, Sonus Faber, Canton, AKG, McIntosh, Pro-Ject, Gemini, Loewe, Sharp, AudioQuest, Spectral, Dune, Control4, Proel. Нудиме широк дијапазон на услуги што би му помогнале на секој клиент. Нашите услуги се достапни секој ден од Понеделник до Петок од 08:00 - 16:00 часот.
  • Име на контакт лице:Билјана Јовановска
  • Адреса:Кеј 13-ти Ноември кула 1-2/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023232900
  • Факс #:023133104
  • Локација на мапа:Прикажи  023232900

  корисничка поддршка