00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Коди

  • Опис на компанијата:Уште од нашите почетоци во 1995 година КОДИ се издвои како лидер во областа на аудио и видео технологиите во Македонија. Веруваме дека клиентот може најдобро да го одбере вистинскиот производ кога има можност да слушне и види различни решенија во секојдневна околина. Производите што ги нудиме се внимателно одбрани и имаат одличен однос квалитет/цена. Директни и единствени дистрибутери за Македонија сме за следните брендови - Marantz, Denon, Harman/Kardon, Yamaha, Rotel, Bowers &Wilkins, JBL, Infinity, Sonus Faber, Canton, AKG, McIntosh, Pro-Ject, Gemini, Loewe, Sharp, AudioQuest, Spectral, Dune, Control4, Proel. Нудиме широк дијапазон на услуги што би му помогнале на секој клиент. Нашите услуги се достапни секој ден од Понеделник до Петок од 08:00 - 16:00 часот.
  • Име на контакт лице:Билјана Јовановска
  • Адреса:Кеј 13-ти Ноември кула 1-2/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023232900
  • Факс #:023133104
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи55
Член од15 Окт, 2013
Последна промена00:15:02 , 19 Сеп, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка