00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Прекинувач за светло


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Единечен прекинувач за светло
 • Категорија:Прекинувачи
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Еуро-мак Азија

  • Опис на компанијата:Сѐ што ви е потребно од алат! Нашата компанија е лидер во увоз и трговија со секаков вид на алат и помошни делови. Ние обезбедуваме сé што ви е потребно за вашиот бизнис и занает. Заедно го градиме вашето и нашето деловно портфолио.
  • Име на контакт лице:Ридван
  • Адреса:ул.122 бр.7, Бит пазар
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 534026
  • Телефон #:02 3121921
  • Локација на мапа:Прикажи  023121921

  корисничка поддршка